WINA MUSUJĄCE:
CAVA VISIEGA Hiszpania półwytrawne
Musujące jakościowe hiszpańskie wino gronowe wyprodukowane metodą   tradycyjną tj. wtórnej fermentacji w butelce. Doskonałe jako aperitif, toast   oraz wszelkich dań.
0,75 l / 50 zł
CINZANO GRAN DOLCE Włochy słodkie
Słodkie wino musujące o wyjątkowym bukiecie i jasności.   Serwowane w odpowiedniej temperaturze ma orzeźwiający, niepowtarzalny smak.   Wspaniale smakuje z owocami, lodami i innymi deserami.
0,75 l / 60 zł

WINA BIAŁE:
DON RAFFIANO Hiszpania półsłodkie
Wino gronowe pochodzące z samego serca gorącej Hiszpanii. Dojrzewające tu   winogrona są pełne słońca i dają wino o wspaniałej sile i temperamencie.   Doskonałe jako aperitif, równie dobrze smakuje jako dodatek do ciast i słodyczy.
0,75 l / 40 zł
CARLO ROSSI Kalifornia USA półwytrawne
Carlo Rossi to inspirujący smak kalifornijskiego wina, którym możesz cieszyć się    w każdej sytuacji, w taki sposób w jaki lubisz najbardziej.   To niezobowiązujące wino zmienia Twój nastrój. Na lepszy.   Sprzedawane od Meksyku i Japonii po Kanadę, USA oraz Polskę  i inne kraje świata.
0,75 l / 45 zł
HESPERIA Chile pówytrawne
Dobrze zbalansowane, wytrawne wino o delikatnym smaku wypełniającym całe  podniebienie. Wyróżniają się nuty tropikalnych owoców, w szczególności  brzoskwini,melona, ananasa. Świeża Kwasowość i posmak cytryny zapewniają   długie, delikatne wykończenie. Wspaniały dodatek do ryb, owoców morza,  oraz wędlin, drobiu i serów.
0,75 ml / 45 zł

WINA CZERWONE:
DON RAFFIANO Hiszpania półsłodkie
Specjalnie wyselekcjonowane oryginalne gronowe wino, pochodzące z samego   serca gorącej Hiszpanii. Dojrzewające tu winogrona są pełne słońca i dają wino   o wspaniałej sile i temperamencie. Doskonałe jako aperitif, równie dobrze   smakuje jako dodatek do ciast i deserów. Podawać w temperaturze 14-16 C.
0,75 l / 40 zł
LA COLLINE DEI FILARI wytrawne
MERLOT DELLE VENEZIE
Wino gronowe, czerwone, wytrawne o owocowym smaku. Polecane do mięsa,   pizzy, makaronów oraz sera.
0,75 l / 50 zł
LOS PAGOS CABERNET SAUVIGNON Cental Valley Chole wytrawne
Czerwone wino chilijskie o wytrawnym, orzeźwiającym smaku i pełnym   zdecydowanym bukiecie. Stanowi doskonałe uzupełnienie dań z dziczyzny,   wszelkiego rodzaju pieczeni oraz pizzy i sera.
0,75 l / 45 zł
HESPERIA Chile pówytrawne
Wino o pięknym rubinowym kolorze, zapach kusi bukietem Świerzych owoców  śliwek, jeżyn i fig z nutami ziołowymi. Miękkie taniny nadają charakteru i balansu,   prowadzą do przyjemnego zakończenia. Dobry towarzysz grillowanych   mięs i warzyw, lekkich potraw mięsnych oraz makaronów w ciemnych sosach.
0,75 l / 45 zł
CARLO ROSSI Kalifornia USA półwytrawne
Carlo Rossi to inspirujący smak kalifornijskiego wina, którym możesz cieszyć   się w każdej sytuacji, w taki sposób w jaki lubisz najbardziej.   To niezobowiązujące wino zmienia Twój nastrój. Na lepszy.   Sprzedawane od Meksyku i Japonii po Kanadę, USA oraz   Polskę i inne kraje świata.
0,75 l / 45 zł

WINO DOMU:
LOS PAGOS Chile czerwone lub białe, wytrawne 150 ml / 9 zł
GRZANIEC GALICYJSKI 200 ml / 9 zł

WINA RÓŻOWE:
HESPERIA Chile półsłodkie
Wino przejrzyste o truskawkowym kolorze. Bujny zapach malin, truskawek oraz   kwiatu nasturcji pobudza zmysły a odświeżający smak granatu i jagód wypełnia   podniebienie. Doskonałe do lekkich dań mięsnych oraz deserów.
0,75 l / 45 zł
CARLO ROSSI Kalifornia USA półwytrawne
Carlo Rossi to inspirujący smak kalifornijskiego wina, którym możesz cieszyć   się w każdej sytuacji, w taki sposób w jaki lubisz najbardziej.  To niezobowiązujące wino zmienia Twój nastrój. Na lepszy.   Sprzedawane od Meksyku i Japonii po Kanadę,   USA oraz Polskę i inne kraje świata.
0,75 l / 45 zł
OAK VIEWI Kalifornia USA półsłodkie
Rożowe, kalifornijskie wino gronowe o półsłodkim smaku. Stanowi znakomity dodatek do potraw z drobiu, makaronów, pizzy i deserów.
1 l / 55 zł
Copyright © 2001-2016 TEVERE
witamy  |  imprezy  |  na telefon  |  galeria  |  kontakt